Svet-Stranek.cz
Každá koruna dobrá, od korun až ke stovkám a tisícům TRPĚLIVOST
Jak si přivydělat z pohodlí domova

Neobux:Každá koruna dobrá, od korun až ke stovkám a tisícům TRPĚLIVOST

Neobux

Jeden z nejlepších projektů.

Stabilni a důvěryhodná. Funguje a vyplácí již od roku 2008, má přes 20 000 000 členů.


Registrace zde: https://www.neobux.com/?r=LukisNeo
- Potvrďte aktivační e-mail.
- Přihlaste se

-Klikejte pravidelně každý den
-Snažte se každý den pravidelně klikat na reklamy. Ty najdete pod odkazem View Advertisements.
-Vyberte si reklamu, klikněte na ni, v jejím rámečku se objeví červený puntík. Klikněte na ten puntík, otevře se vám nová záložka se stránkou inzerenta. Stránku nechte otevřenou tak dlouho, než se objeví nahoře Close.


TIP: Vracejte se na klikačku několikrát denně, abyste zvýšili výdělky. Na klikačce se totiž reklamy objevují i průběžně přes celý den, "vychytejte" jich co nejvíce.

- Klíč k úspěchu - referralové
-Klíčem k úspěchu s Neobux a vydělávání slušných peněz jsou referralové. Čím více jich budete mít, tím rychleji budete vydělávat peníze.
-Abyste získali výdělky z referralů, musíte každý den odkliknout určitý počet reklam, pokud je neodkliknete, nedostanete výdělky z referralů pro další den.
- Odklikávejte všechny reklamy každý den, tak si zajistíte největší výdělky i výdělky z referralů.
-Možnost rentovat referraly je výhodná zejména proto, že nemusíte inzerovat jinde a složitě shánět přímé referraly, můžete si je pronajmout z vydělaných peněz. Nemusíte tedy nic investovat z "vlastní kapsy" a nemusíte ani investovat čas do inzerování.
-Svůj odkaz na registraci referralů najdete když klilknete nahoře na své jméno a v Global po levé straně v položce Banners, dole vedle slova "Link"

- Pro ty co se snaží a chtějí nečeho dosáhnout když už zvládli tohle vše tak další podrobnější informace zde: http://bestaurora4u.com/referralove-zdarma/neobux- strategie.php?ref=admin
- Dále video, které mě velmi zaujalo a vše je dobře vysvětleno natočeno v roce 2014 a stále velmi dobře fungujem https://www.youtube.com/watch?v=zm2fvL4oPhM

- Po registraci se přidejte do CZ/SK Skupiny tohodle projektu zde: https://www.facebook.com/groups/369225523225218/?f ref=ts a do mé soukromé skupiny zde: https://www.facebook.com/groups/1469205453395556/? fref=ts

-Pokuď vás tenhle výdělečný projekt zaujal a chcete to pořádně rozjet a vytvořit si tak skvělý pasivní příjem kontaktujte mě na emailové adrese, můžeme se spojit na Facebooku a být tak stále v kontaktu.

Podívejte se i také na projekty Buxcap, W3Adz a Goldenmines.Pokud máte jakékoli dotazy pište na email: lukiz96@seznam.cz
návštěvníků stránky
celkem18 578
tento týden84
dnes25